Vážení zákazníci, od 1. 7. 2023 budeme v rámci sobotního provozu přijímat pouze PLATBY V HOTOVOSTI. Děkujeme za pochopení. Direct auto Brno.
Slogan: Svoboda v pohybuLoga zastupovaných automobilek

Myčka aut Brno ušetří Váš drahocenný čas. Auto a ani vy nemusíte čekat na umývání. Rezervujte si zdarma termín pro mytí Vašeho automobilu v čase, který Vám nejlépe vyhovuje.

Žarošická 21, 628 00 Brno-Vinohrady
tel.: +420 518 700 025
JAK NA TO - zde klikni před první návštěvou
JAK NA TO - zde klikni před první návštěvou
 

Rezervovat konkrétní čas umytí a vyčištění Vašeho vozu u nás je nejlepší v tomto rezervačním programu.  Pokud Vám to činí problém, nebo si chcete objednat něco jiného z naší nabídky, můžete se objednat telefonicky, prostřednictvím e-mailu nebo u obsluhy přímo na místě.

Na pokladnu mycí linky se dostavte prosím 10 minut před rezervovaným časem mytí.  Pokud zjistíte, že daný termín nestihnete, zatelefonujte a domluvte se s obsluhou mycí linky na dalším postupu.

Údaje, které uvedete při rezervaci, jsou pro případnou komunikaci s Vámi a obsluze slouží pro identifikaci objednávky a lepší plánování provozu mycí linky.  Vybrané služby můžete po Vašem příjezdu před započetím mytí s obsluhou ještě změnit nebo upřesnit.

S použitím unikátního mycího portálu myjeme bezkontaktním strojním mytím nebo šetrnými pěnovými kartáči za použití  kvalitní a vysoce účinné autokosmetiky. V obou případech je doba činnosti mycího portálu do 12 minut podle zvoleného programu. Pokud budete chtít vyčistit interiér vozu, doba strávená u nás se prodlouží o potřebnou dobu. Po dobu čekání můžete využít nabízené občerstvení, přečíst si noviny, připojit se k naší WIFI nebo koupit doplňky do Vašeho vozu.

 

Rezervace

Bezprostředně před objednávkou aktualizujte zobrazenou stránku, např. klávesou F5.

Vyberte si volný termín mytí. Zadávání rezervace je nutno dokončit do 5. minut od započetí.

Vypište číslo Vašeho telefonu, na kterém s Vámi můžeme jednat o příp. změně termínu rezervace při neočekávaném výpadku mycí linky.

Vypište v identifikaci objednávky rezervace pro obsluhu pokladny nebo obsluhu mycí linky volitelně jméno, RZ, typ vozu a druhy mytí a čištění.

Potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů a objednávku rezervace kliknutím na tlačítko REZERVOVAT.

 
Dnes je čtvrtek 18. 07. 2024
Poslední aktualizace 19:22
REZERVACE OVĚŘENÍ POTVRZENÍ
Datum:
18. 07. 2024
červenec 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Bezprostředně před objednávkou aktualizujte zobrazenou stránku např. klávesou F5. Rezervaci je nutno ověřit do 5 minut po zadání.

Rezervaci je možné zrušit a ověřit telefonicky na čísle +420 518 700 025.

Pokud je již termín uzamčený pro jiného uživatele, budete vyzváni, abyste si vybrali jiný termín a rezervaci opakovali.