Vážení zákazníci, od 1. 7. 2023 budeme v rámci sobotního provozu přijímat pouze PLATBY V HOTOVOSTI. Děkujeme za pochopení. Direct auto Brno.
Slogan: Svoboda v pohybuLoga zastupovaných automobilek

Myčka aut Brno ušetří Váš drahocenný čas. Auto a ani vy nemusíte čekat na umývání. Rezervujte si zdarma termín pro mytí Vašeho automobilu v čase, který Vám nejlépe vyhovuje.

Žarošická 21, 628 00 Brno-Vinohrady
tel.: +420 518 700 025

JAK MYJEME

Myjeme na portálové mycí lince SoftCare2 Pro Touchless. Jedná se o nejvyšší řadu mycího portálu německé firmy WashTec . Máme jedinou instalaci této mycí linky v ČR. Také Vám vyčistíme interiér vozu dle Vašeho přání.

Mycí linka SoftCare2 Pro Touchless umožňuje dva druhy mytí a řadu dalších výhod:

  • bezkontaktní mytí pro splnění nejvyšších nároků na mytí a ochranu laku a karoserie,
  • šetrné a důkladné mytí pomocí jemných pěnových kartáčů, s možností tlakového předmytí při vysokém znečištění,
  • pro obě možnosti jsou k dispozici šikmé trysky pro důkladné čištění kol, mytí spodku vozidla a účinná sušička všech oblastí vozidla,
  • používáme kvalitní a vysoce účinnou autokosmetiku. Pro jednotlivé programy jsme připravili sestavu produktů (předmytí, mytí, sušení, konzervace), které optimalizují proces mytí Vašeho vozu s ohledem na účinnost a šetrné ošetření povrchu karoserie, kdy u TOP programů aplikujeme pěnový nanovosk, který zajistí dlouhodobou ochranu a vysoký lesk laku karoserie a prodlouží intervaly mezi mytím.

Ukázka procesu mytí (DE)
Ukázka procesu mytí (EN)